O nas

Gospodarstwo Argoturystyczne Miódmalina usytuowane jest we wsi Boduszewo, w otulinie parku krajobrazowego Puszcza Zielonka, wśród pól, łąk i zielonych sadów. Dysponujemy działką o wielkości 3500 m2, na której oprócz naszej Agroturystyki znajduje się także ogród warzywny oraz parking na 15 samochodów.

Prowadzimy gospodarstwo rolne, dzięki czemu w swojej ofercie wykorzystujemy wyłącznie wyroby własne. Korzystając z naszej oferty, macie Państwo gwarancję, że spożywane przez Was wyroby są pierwszej świeżości i bez dodatku konserwantów.

Zdobyte przez lata doświadczenia w organizacji imprez okolicznościowych, pozwalają nam zorganizować przyjęcie na miarę Państwa oczekiwań. Nie mamy jednego gotowego menu, każdego klienta i każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Celem nadrzędnym jest dla nas, zadowolenie naszych klientów. Chcemy, byście czerpali Państwo pełną radość z przyjęć organizowanych w naszym lokalu.

Poszukujesz sali na przyjęcie weselne, noclegu, pragniesz skosztować domowych wyrobów wędliniarskich a możesz chcesz zorganizować imprezę we własnym domu i potrzebujesz catering? Nic prostszego. Skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci zorganizować przyjęcie o jakim marzysz a wszystko to w przystępnej cenie.

Kontakt